Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 3720 Classic

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 3720 Classic i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu. Nokia 3500 Classic to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat 2 mpx (z lampą błyskową). Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, posiada dobrej jakości, czysto brzmiący głośniki.

Nokia 3720 Classic zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 18 dni w czasie czuwania i do 350 minut w czasie prowadzenia rozmów. Gry na Nokie 3720 Classic  są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie 3720 Classic są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 3720 Classic dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia, wideo dzwonki.

Czy Nokia 3720 Classic wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 430zł, co jest ceną do rozważenia za tak rozbudowany telefon. Wg producenta telefon ten jest odporny na zachlapania wodą, posiada  elementy ze stali nierdzewnej oraz Nokia Maps preinstalowane na karcie 1GB.