Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 3710 fold

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 3710 Fold i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu. Nokia 3710 Fold to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat 3,2 mpx (z lampą błyskową). Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, posiada dobrej jakości, czysto brzmiący głośniki.

Nokia 3710 Fold zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje powyżej 12 dni w czasie czuwania i do 240 minut w czasie prowadzenia rozmów. Gry na Nokie 3710 Fold są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie 3710 Fold są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 3710 Fold dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia, wideo dzwonki.

Czy Nokia 3710 Fold wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok.500zł, co jest ceną do rozważenia za tak rozbudowany telefon, zwłaszcza jeśli uzytkownik gustuje w klapkach. Telefon ten posiada ukryty zewnętrzny wyświetlacz oraz przydatne wejście jack 2,5mm.