Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 3660

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 176 x 208
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 3660 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu. Nokia 3660 to telefon, który może poszczycić się kilkuletnim stażem na rynku. Model ten posiada kolorowy wyświetlacz oraz interesujący kształt obudowy. Model ten wyposażono w aparat - niestety pracuje on tylko w rozdzielczości VGA przez co jakość zdjęć i filmów jest znikoma, 3660 nie posiada odtwarzacza mp3, ani radio, za to obsługuje mało popularny slot kart pamięci MMC.

Nokia 3660 ma opinie pozytywne, co zawdzięcza swej odporności na upadki z wysokości, zalania wodą itp. oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje  do 240 minut w czasie prowadzenia rozmów (niestety czas pracy wynosi tylko do 8 dni w czasie czuwania). Dzwonki na Nokia 3660 pracują w polifonii, zaś Gry na Nokia 3660 wspierane są przez JAVA. Motywy na Nokia 3660 dostępne są szeroko w sieci, co uatrakcyjnia korzystanie z tego kilkulatka. W porównaniu do 3650, 3660 posiada lepszy wyświetlacz - pracuje on w 65 tysiącach kolorów.

Czy Nokia 3660 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 90-110 zł, co  stanowi kuszą ofertę cenową - model ten bazuje na symbianie, przez co mozliwe jest wgrywanie do niego bardzo zróżnicowanych programów - od przeliczników kalorii po latarkę. Model ten posiada nietypowy rozkład klawiszy na co należy zwrócić uwagę przed potencjalnym zakupem.