Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 3610 Fold

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 3610 Fold i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu. Nokia 3610 Fold to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat 1,3 mpx (bez lampy błyskowej). Telefon obsługuje kilka  formatów dźwięku, posiada wyjście Micro-USB.

Nokia 3610 Fold zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 19 dni w czasie czuwania i do 278 minut w czasie prowadzenia rozmów. Gry na Nokie 3610 Fold są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 256 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie 3610 Fold są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 3610 Fold dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia, wideo dzwonki.

Czy Nokia 3610 Fold wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 360, co wydaje się uzasadnioną i rozsądną ceną za tak wyposażony telefon z zewnętrznym wyświetlaczem o wielkości 1,36 cala. 3610 Fold - co należy do rzadkości - posiada funkcję "tryb pracy w samolocie".