Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 3600 Slide

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 3600 Slide i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu. Nokia 3600 Slide to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat 3,2 mpx (z lampą błyskową). Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, jest modelem typu slide.

Nokia 3600 Slide zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 12 dni w czasie czuwania i do 330 minut w czasie prowadzenia rozmów. Gry na Nokie 3600 Slide  są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie 3600 Slide są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 3600 Slide dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia, wideo dzwonki.

Czy Nokia 3600 Slide wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 350 zł, co jest rozsądną ceną za tak rozbudowany telefon. Model ten posiada różne wersje kolorystyczne  - od "biznesowej" czerni po róż.