Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 3530

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 65
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 3530 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu. Nokia 3530 to telefon z wieloletnim stażem na rynku. Trudno rekomendować go w roku 2010 – ani jego waga, ani funkcje nie zachwycają – kolejno można wymieniać minusy takie jak brak: aparatu, obsługi mp3, slotu kart pamięci, radio. Co oferuje więc ten model?

Nokia 3530 ma opinie telefonu niezniszczalnego. Należy do starej serii Nokii, z której telefonu mogły wpadać do wody lub uderzać o beton z różnych wysokości. Po osuszeniu lub złożeniu okazywało się, iż… telefon działa i jest gotowy do użycia. Telefon posiada niezwykle ciekawą linię - klawisze podzielone są w nietypowy sposób przypominając swym designem produkty Siemensa. Niestety z racji na swój staż na rynku Motywy na Nokia 3530 nie są dostępne, co ogranicza pole manewru jeśli chodzi o możliwości ekspresyjnego wyrażenia swojej osobowości i charakteru przez użytkownika. Dzwonki na Nokia 3530 pracują w polifonii, zaś Gry na Nokia 3530 wspierane są przez JAVA.

Czy Nokia 3530 wyróżnia cena? Telefon jest obecnie unikatem - nie znajdziesz go na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego. Jeśli jednak uda ci się znaleźć gdzieś ten model nie zapomnij wesprzeć go za pomocą nowej baterii – te oryginalnie (dodawane do tego modelu) wg zapewnień producenta pracują do 13 dni w trybie czuwania i 270 minut w czasie prowadzenia rozmów.