Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 3510

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 65
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 3510 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu. Nokia 3510 to telefon z wieloletnim stażem na rynku. Trudno rekomendować go w roku 2010 – ani jego waga, ani funkcje nie zachwycają – kolejno można wymieniać minusy takie jak brak: aparatu, obsługi mp3, slotu kart pamięci, czy co niezwykle ważne – monochromatyczny wyświetlacz. Co oferuje więc ten model?

Nokia 3510 ma opinie telefonu niezniszczalnego. Należy do starej serii Nokii, z której telefonu mogły wpadać do wody lub uderzać o beton z różnych wysokości. Po osuszeniu lub złożeniu okazywało się, iż… telefon działa i jest gotowy do użycia. Telefon posiada ładną linię korpusu oraz ciekawe podświetlenie po bokach.  Niestety z racji na swój staż na rynku Gry na Nokia 3510, Motywy na Nokia 3510 nie są dostępne, co ogranicza pole manewru jeśli chodzi o możliwości ekspresyjnego wyrażenia swojej osobowości i charakteru przez użytkownika. Dzwonki na Nokia 3510 pracują zaś - co było nowością - w polifonii.

Czy Nokia 3510 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 45 zł, co jest rozsądną ceną jeśli wymagania wobec telefonu ograniczyć do minimum oraz wesprzeć go za pomocą nowej baterii – te oryginalnie dodawane do tego modelu wg zapewnień producenta pracują do 13 dni w trybie czuwania i 270 minut w czasie prowadzenia rozmów.