Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 3500 Classic

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 3500 Classic i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu. Nokia 3500 Classic to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat 2 mpx (bez lampy błyskowej). Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, posiada dobrej jakości, czysto brzmiący głośniki. 

Nokia 3500 Classic zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 12 dni w czasie czuwania i do 3 godzin w czasie prowadzenia rozmów. Gry na Nokie 3500 Classic  są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 256 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie 3500 Classic są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 3500 Classic dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia, wideo dzwonki.

Czy Nokia 3500 Classic wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 150zł-250, co jest rozsądną ceną za tak rozbudowany telefon. Model ten posiada różne wersje kolorystyczne (tylny panel i podświetlenie klawiszy) - od "biznesowego" niebieskiego, przez agresywny czerwony, po róż.