Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 3310 Classic

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 3310 Classic i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu. Nokia 3310 Classic to telefon posiadający kolorowy wyświetlacz oraz obudowę w postaci stabilnego bloku. Telefon ten przypadnie do gustu średniozaawansowanym użytkownikom telefonów komórkowych - posiada aparat o mocy 1,3 mpx, odtwarzacz mp3 i bardzo ważny w tym wypadku slot kart pamięci (do 2GB w formacie microSD), radio (bez rds), obsługuje port USB.

Nokia 3310 Classic ma opinie pozytywne, co zawdzięcza głównie prostemu, czytelnemu designowi, dobremu profilowi klawiszy oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje powyżej 15 dni w czasie czuwania i do 240 minut w czasie prowadzenia rozmów. Gry na Nokie 3310 Classic są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 262000 kolorów). Dzwonki na Nokie 3310 Classic dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia, podobnie Motywy na Nokie 3310 Classic również występują w sieci.

Czy Nokia 3310 Classic wyróżnia cena? Telefon ten jest wielką rzadkością na aukcjach internetowych, jeśli zaś pojawia się na nich kosztuje ok 120zł, co jest przyzwoitą ceną za ten prosty model o bardzo dobrym czasie baterii i przydatnym slocie kart pamięci. Należy pamiętać, że telefon funkcjonuje również pod nazwą Nokia 3310c.