Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 3310

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 65
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 3310 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu. Nokia 3310 to telefon z wieloletnim stażem na rynku. Trudno rekomendować go w roku 2010 – ani jego wymiary, ani funkcje nie zachwycają – kolejno można wymieniać minusy takie jak brak: aparatu, obsługi mp3, slotu kart pamięci, obsługi polifonicznych dzwonków, czy co niezwykle ważne – monochromatyczny wyświetlacz. Co oferuje więc ten model?

Nokia 3310 ma opinie telefonu niezniszczalnego. Należy do starej serii Nokii, z której telefonu mogły wpadać do wody lub uderzać o beton z różnych wysokości. Po osuszeniu lub złożeniu okazywało się, iż… telefon działa i jest gotowy do użycia.  Niestety z racji na swój staż na rynku Gry na Nokia 3310, Motywy na Nokia 3310 oraz Dzwonki na Nokia 3310 nie są dostępne, co ogranicza pole manewru jeśli chodzi o możliwości ekspresyjnego wyrażenia swojej osobowości i charakteru przez użytkownika.

Czy Nokia 3310 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 30-50zł, co jest rozsądną ceną jeśli wymagania wobec telefonu ograniczyć do minimum oraz wesprzeć go za pomocą nowej baterii – te oryginalnie dodawane do tego modelu wg zapewnień producenta pracują ponad 10 dni w trybie czuwania i 270 minut w czasie prowadzenia rozmów.