Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 3300

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 3300 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu. Nokia 3300 to telefon, który może poszczycić się kilkuletnim stażem na rynku. Model ten posiada kolorowy wyświetlacz oraz nietypową obudowę. Profil klawiszy dodaje telefonowi niespotykanego charakteru. Model ten został zaprojektowany specjalnie do odsłuchiwania muzyki (zarówno z mp3, jak i radio), obsługuje mało popularny format MMC.

Nokia 3300 ma opinie ciekawostki, która niegdyś mogła być rewolucyjna, a obecnie co najwyżej jest interesująca wizualnie. Bateria wg wskazań producenta pracuje do 9 dni w czasie czuwania i do 220 minut w czasie prowadzenia rozmów. Gry na Nokie 3300  mogą być kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 4000 kolorów). Dzwonki na Nokie 3300 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia, podobnie Motywy na Nokie 3300 również występują w sieci.  

Czy Nokia 3300 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 100zł, co nie stanowi kuszącej oferty cenowej za kilkuletni, używany model. Cena nowego zestawu (z gwarancją producenta) to ok. 290 zł, co w roku 2010 jest absurdem za telefon o takich parametrach - 3300 nie obsługuje popularnych sposobów transmisji danych takich jak bluetooth, czy irda.