Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 3250

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 176 x 208
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 3250 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu. Nokia 3250 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - innowacyjna konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat 2 mpx. Telefon  jest przeznaczony specjalnie dla fanów muzyki – obsługuje wiele formatów dźwięku, posiada specjalne klawisze odpowiedzialne za obsługe odtwarzacza mp3.

Nokia 3250 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 10 dni w czasie czuwania i do 3 godzin w czasie prowadzenia rozmów. Gry na Nokie 3250 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 356 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie 3250 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 3250 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia, mp3, wideo dzwonki.

Czy Nokia 3250 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 100zł, co jest bardzo rozsądną ceną za tak rozbudowany kombajn. Nokia 3250 pracuje na Symbianie, posiada szybki WAP, GPRS, EDGE oraz bluetooth, w skład oryginalnego zestawu wchodzą słuchawki z pilotem.