Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 3230

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 176 x 208
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 3230 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu. Nokia 3230 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu średnio wymagający użytkownik - zawarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, odtwarzacz mp3, radio i aparat 1,3 mpx.

Telefon ten został stworzony dla indywidualistów – pozwala na pracę nad własnymi filmami w aplikacji „Reżyser” oraz komponowanie dzwonków z fragmentów już istniejących na telefonie dzwonków MIDI. Ponadto posiada biznesowy rys – pozwala na przechowywanie poufnych informacji w tzw. Portfelu Elektronicznym. Nokia 3230 zbiera pozytywne opinie, jednak nie jest ideałem. Bateria wg wskazań producenta pracuje tylko do 6 dni w czasie czuwania – lepiej prezentuje się ona w  trybie prowadzenia rozmów – pozwala aż na 240 min konwersacji. Gry na Nokie 3230 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 65000 kolorów). Motywy na Nokie 3230 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 3230  dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format - polifonia.


Czy Nokia 3230 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 280 zł (nowy, z gwarancją), co stanowi wysoką cenę za telefon sprzed kilku lat.