Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 3220

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 3220 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu. Nokia 3220 to telefon, który może poszczycić się kilkuletnim stażem na rynku. Model ten posiada kolorowy wyświetlacz oraz obudowę posiadającą wygodne i absorbujące potencjalne wstrząsy elementy wykonane z przyjemnej gumy. Profil klawiszy dodaje telefonowi sportowego charakteru. Dodatkowo telefon można wyposażyć w obudowę Xpress-on™ Fun Shell, która umożliwia tworzenie napisów w powietrzu.

Nokia 3220 ma opinie pozytywne, co zawdzięcza swej odporności na upadki z wysokości, zalania wodą itp. oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 14 dni w czasie czuwania i do 210 minut w czasie prowadzenia rozmów. Gry na Nokie 3220 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 64000 kolorów). Dzwonki na Nokie 3220 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia, podobnie Motywy na Nokie 3220 również występują w sieci.  

Czy Nokia 3220 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 80-100 zł, co nie stanowi kuszącej oferty cenowej za kilkuletni, używany telefon bez mp3 i aparatu innego niż VGA. Przypomnieć należy, że telefon nie obsługuje również popularnych sposobów transmisji danych takich jak bluetooth, czy irda.