Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 3200

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 3200 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 3200 to telefon z kilkuletnim stażem na rynku. Model ten został wyposażony w prosty aparat VGA oraz radio (nie ma natomiast odtwarzacza mp3, czy slotu kart pamięci). Telefon ten skierowany jest głównie do ludzi młodych I kreatywnych – posiada on przezroczyste obudowy z kartonowymi wkładkami we wzory. Owe kartonowe wkładki można tworzyć własnoręcznie zdobiąc je według własnych pomysłów i upodobań. Nokia 3200 zbiera zróżnicowane opinie – z jednej strony jest już anachroniczna, z drugiej może poszczycić się bardzo dobrą baterią (12 dni w trybie czuwania i 240 min w trybie rozmowa), ciekawym rozwiązaniem dotyczącym obudowy i opcją – latarka.  Gry na Nokie 3200 potrafią być kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (trzeba pamiętać o ograniczonej mocy wyświetlacza obsługującego 4096 kolorów). Motywy na Nokie 3200 występują obficie dając możliwość częstego urozmaicania menu. Dzwonki na Nokie 3200 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia.

Czy Nokia 32000 wyróżnia cena? W chwili obecnej telefon można nabyć tylko na aukcjach internetowych. Jego cena waha się między 40 a 60zł za używany aparat z gwarancją, co jest rozsądną ceną wartą przeanalizowania.