Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 3120 Classic

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 3120 Classic i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 3120 Classic to telefon, który został wprowadzony na rynek w roku 2008, posiada on wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - zawarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci mikro SD, odtwarzacz mp3, radio , aparat 2 mpx i aparat do wideo rozmów. Nokia 3120 Classic zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 12 dni w czasie czuwania i do 3,3 godziny w czasie prowadzenia rozmów.
Gry na Nokie 3120 Classic są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie 3120 Classic są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 3120 Classic  dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia, mp3, wideo dzwonki.

Czy Nokia 3120 Classic wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 310 zł, co jest rozsądną ceną za tak rozbudowany kombajn. Nokia 3120 Classic dostępna jest w kilku kolorach (od klasycznej, eleganckiej czerni po energetyczną czerwień).