Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 3120

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 3120 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 3120 to telefon posiadający podstawowe funkcje takie jak rozmowy, czy wysyłanie smsów. Na próżno szukać w nim odtwarzacza mp3, radio, czy aparatu fotograficznego. Mimo upływu lat i wymienionych niedostatków telefon ten jest nadal często wybierany przez uzytkowników, którzy twierdzą, że Nokia 3120 zasługuje na opinie telefonu nie do zdarcia, w którym czas pracy baterii wynosi odpowiednio 17 dni w czasie czuwania i 360 min w czasie prowadzenia rozmów. Nokia 3120 jest ponadto bardzo lekka – waży tylko 84g. Gry na Nokie 3120 potrafią być kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (trzeba pamiętać o ograniczonej mocy wyświetlacza obsługującego 4096 kolorów). Motywy na Nokie 3120 występują obficie dając możliwość częstego urozmaicania Menu. Dzwonki na Nokie 3120 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia.

Czy Nokia 3120 wyróżnia cena? W chwili obecnej telefon jest praktycznie nie osiągalny, pojawia się od czasu do czasu na serwisach aukcyjnych, gdzie cena za używany model nie  wynosi więcej niż 70 zł, co w połączeniu z dobrą baterią może dać interesujące połączenie. Z ciekawostek należy nadmienić, iż telefon sygnalizuje nadejście połączenia pulsacyjnym światłem.