Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 3109 Classic

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 3109 Classic i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 3109 Classic to telefon, który został wprowadzony na rynek w roku 2007, posiada on niemal wszystko czego może oczekiwać od telefonu średnio - zaawansowany użytkownik - zawarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci mikro SD, odtwarzacz mp3. Czego zabrakło do ideału? - aparatu foto i wbudowanego radio.Nokia 3109 Classic zbiera zróżnicowane opinie - brak aparatu dyskwalifikuje ją w oczach wielu użytkowników, obsługa mp3 i możliwość słuchania muzyki z kart pamięci (do 2gb) nobilituje u innych. Bezdyskusyjnym plusem jest zaś czas pracy baterii – 16 dni w trybie czuwania i 240 min w czasie rozmów (wynik zadowalający, ale nie najwyższy w rankingach Nokii). Gry na Nokie 3109 Classic potrafią być kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje  w rozdzielczości 262000 kolorów). Motywy na Nokie 3109 Classic są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu, podobnie dzwonki na Nokie 3109 Classic  dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia.

Czy Nokia 3109 Classic wyróżnia cena? W chwili obecnej telefon można kupić tylko w komisach lub sklepach internetowych, gdzie jego cena wynosi ok.300 zł, co jest zbyt wyśrubowaną kwotą jak na telefon sprzed 3 lat.