Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 3108

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 3108 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 3108 to telefon, który został wprowadzony na rynek w roku 2003, co na wstępie nie stawia go w roli zakupowego faworyta. Telefon ten posiada ciekawy design oraz dotykowy panel (i klawiaturę), którą otwiera się za pomocą klapki. Kiedyś takie rozwiązanie mogło być uznane za innowacje (podobnie jak funkcja identyfikowania pisma) – obecnie w dobie telefonów dotykowych, ginie w niedostatkach takich jak brak odtwarzacz mp3, radio, czy aparatu.  Nie dziwi więc, że Nokia 3108 zbiera negatywne opinie, jedynym plusem może być czas pracy baterii – 15 dni w trybie czuwania i 300 min w czasie rozmów. Gry na Nokie 3108 potrafią być kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (trzeba pamiętać o ograniczonej mocy wyświetlacza obsługującego 4096 kolorów). Motywy na Nokie 3108 nie są możliwe do wgrania do pamięci telefonu, natomiast dzwonki na Nokie 3108 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia.

Czy Nokia 3108 wyróżnia cena? W chwili obecnej telefon jest praktycznie nie osiągalny. Jedyne miejsce gdzie można próbować go nabyć to komisy lub serwisy aukcyjne, na których nie jest jednak wystawiany od kilku lat.