Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 3100

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 3100 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 3100 to telefon, który niegdyś zawojował rynek. Jest to bardzo poręczny telefon, o ciekawej linii (fosforyzujący element przedniej części) i dobrze podkreślonych światłem, zgrabnie wyprofilowanych klawiszach. Model te jest praktycznie niezniszczalny. Nie posiada co prawda aparatu, ani radio, jednak został wyposażony w kolorowy wyświetlacz oraz możliwość podpięcia aparatu VGA. Nokia 3100 zbiera różne opinie - największymi atutami są bateria pracująca 17 dni w czasie czuwania i aż 360 minut w trybie rozmowa oraz stabilność systemu (brak tzw. wieszania się). Gry na Nokie 3100 potrafią być kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA, jednak z racji na wyświetlacz o mocy 4096 kolorów nie będą one oszałamiające. Motywy na Nokie 3100, podobnie jak dzwonki na Nokie 3100 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format - polifonia. Jak się ma Nokia 3100 i jej cena?

Jest to stary model Nokii, dlatego został on już wycofany ze sprzedaży przez producenta, nie można kupić go również u żadnego z operatorów - pozostają więc serwisy aukcyjne, gdzie dostępne są przeważnie modele używane - cena 3100 wynosi ok 60 zł.