Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 2760

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 2760 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 2760 to telefon, który jest typową klapką. Jako jeden z kolejnych modeli Nokii tego typu został wyposażony w zewnętrzny wyświetlacz, co jest dużym plusem tego modelu – niestety jednym z niewielu. Telefon posiada archaiczny już aparat VGA i nie ma slotu kart pamięci. Nokia 2760 zbierać może opinie pozytywne głównie za obsługę USB oraz baterię, która wg wskazań producenta wytrzymuje do 13 dni w trybie czuwania i aż do 420 minut w czasie prowadzenia rozmów. Gry na Nokie 2760 potrafią być bardzo kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA, jednak z racji na wyświetlacz o mocy 64000 kolorów nie będą one oszałamiające. Motywy na Nokie 2760 są łatwo osiągalne w sieci i pozwalają na całkowite zmienienie wyglądu całego menu. Dzwonki na Nokie 2760 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia oraz mp3.

Jak się ma Nokia 2760 i jej cena? Na jednym z popularnych portali aukcyjnych można znaleźć ten model w cenie ok. 230 zł za nowy zestaw z gwarancją, co nie jest specjalnie kuszącą ofertą - za podobną cenę w chwili obecnej można nabyć bardziej zaawansowane modele.