Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 2730 Classic

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 2730 Classic i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu. Nokia 2730 Classic to telefon, który został wprowadzony na rynek w lipcu roku 2009. Posiada on wszystko czego może oczekiwać bardziej wymagający użytkownik – przyzwoitej jakości aparat (2 mpx), obsługę mp3, wyświetlacz o mocy 256000 kolorów, dyktafon, radio z rds oraz slot kart pamięci (tani i popularny format microSD).

Nokia 2730 Classic zbiera opinie pozytywne, co nie dziwi zwłaszcza jeśli do powyższego opisu dodać bardzo dobry czas pracy baterii – wg wskazań producenta wytrzymuje do 14 dni w trybie czuwania i do 230 minut w czasie prowadzenia rozmów. Gry na Nokie 2730 Classic potrafią być bardzo kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA. Motywy na Nokie 2730 Classic są łatwo osiągalne w sieci i pozwalają na całkowite zmienienie wyglądu całego Manu, podobnie dzwonki na Nokie 2730 Classic dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia oraz mp3.

Czy Nokia 2730 Classic wyróżnia cena? W chwili obecnej telefon w jednym z popularnych serwisów aukcyjnych można kupić za około 240 zł, co wydaje się rozsądną ceną za telefon o dobrze wyprofilowanej linii i ciekawej klawiaturze w jednym bloku.