Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 2720 Fold

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 2720 Fold i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 2720 Fold to telefon, który został wprowadzony na rynek w roku 2009. Jest to bardzo ładne skrzydełko, dla średnio wymagających użytkowników. Telefon wyposażono w aparat 1,3 mpx z możliwością kręcenia filmów, radio, dyktafon oraz robiące wrażenie klawisze – podobnie jak w telefonach Motorola są one wycięte w jednym metalowym polu.  Nokia 2720 Fold zbiera opinie pozytywne, co nie dziwi zwłaszcza jeśli do powyższego opisu dodać bardzo dobry czas pracy baterii – wg wskazań producenta wytrzymuje do 16 dni w trybie czuwania i do 300 minut w czasie prowadzenia rozmów. Gry na Nokie 2720 Fold potrafią być bardzo kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA. Motywy na Nokie 2720 Fold są łatwo osiągalne w sieci i pozwalają na całkowite zmienienie wyglądu całego Manu, podobnie dzwonki na Nokie 2720 Fold dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia oraz mp3.

Czy Nokia 2720 Fold wyróżnia cena? W chwili obecnej telefon w jednym z popularnych serwisów aukcyjnych można kupić za około 190 zł, co wydaje się rozsądną ceną. Zauważyć jednak należy i braki tego modelu – m.in. brak slotu na karty pamięci.