Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 2710 Navigation Edition

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Nokia 2710 Navigation Edition to jeden z najtańszych i najprostszych telefonów z nawigacją. Dostęp do niej jest bardzo prosty – wystarczy jedno kliknięcie by uruchomić Ovi Mapy (Nokia Mapy 2.1). Nie zabrakło również opcji internetowych np. łatwego dostępu do Gmail, Yahoo! Mail, Hotmail. Ekran ma rozmiar 2,2 cala i generuje obraz w rozdzielczości 240 x 320 pikseli z jakością 256 tys. kolorów. Pamięć wewnętrzna wynosi 64 MB, jednak można ją rozszerzyć kartą microSD do 16 GB. W komplecie dodano kartę 2 GB.  By zagwarantować stosunkowo niską cenę zdecydowano się na umieszczenie niezbyt dobrego aparatu o rozdzielczości 2 mpix.

Telefon ma małe wymiary 111,2 x 45,7 x 13,7 mm i wagę - 87 g. Dostępny jest w dwóch kolorach – czarnym i srebrnym. Bateria BL-5C 1020 mAh zapewnia do 12,5 godziny rozmów oraz 590 godzin rozmów. Czas pracy nawigacji jest szacowany na 6 godzin, co jest wynikiem co najmniej dobrym. Dodatki w Nokii 2710 Navigation Edition nie są szczególnie rozwinięte - poza aparatem, odtwarzaczem mp3 i nawigacją nie ma wiele więcej. Oczywiście, jak każdy nowoczesny telefon, również opisywany sprzęt posiada wsparcie dla Javy. Dzięki temu motywy i aplikacje można bez problemu odnaleźć.

Opinie na temat Nokii 2710 Navigation Edition są zróżnicowane. Z jednej strony atutem jest niska cena, natomiast nie obyło się bez kompromisów. Ekran mógłby być lepszej jakości, podobnie z resztą jak aparat.