Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 2700 Classic

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 2700 Classic i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 2700 Classic to nowoczesny telefon, który został wprowadzony na rynek w roku 2009. Posiada on wszystko czego może oczekiwać bardziej wymagający użytkownik – przyzwoitej jakości aparat (2 mpx), obsługę mp3, wyświetlacz o mocy 256000 kolorów, dyktafon, radio z rds oraz slot kart pamięci (tani i popularny format microSD). Nokia 2670 Classic zbiera więc opinie bardzo pozytywne, co nie dziwi zwłaszcza jeśli do powyższych plusów dodać bardzo dobry czas pracy baterii – wg wskazań producenta wytrzymuje do 12 dni w trybie czuwania i do 300 minut w czasie prowadzenia rozmów. Gry na Nokie 2700 Classic potrafią być bardzo kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA. Motywy na Nokie 2700 Classic są łatwo osiągalne w sieci i pozwalają na całkowite zmienienie wyglądu całego Manu, podobnie dzwonki na Nokie 2700 Classic dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia oraz wideo.

Czy Nokia 2700 Classic wyróżnia cena? W chwili obecnej telefon w jednym z popularnych serwisów aukcyjnych można kupić za około 230 zł, co wydaje się rozsądną ceną za tak rozbudowany model łączący w sobie funkcje aparatu, odtwarzacza mp3 i telefonu.