Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 2680 Slide

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 160 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 2680 Slide i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 2680 Slide to telefon, który został wprowadzony na rynek w sierpniu roku 2008. Jest to typowy slider – telefon rozsuwany. Został on wyposażony w radio i aparat VGA, który niestety nie spełnia oczekiwań bardziej wymagających klientów w roku 2010. Nokia 2680 Slide zbierać może opinie pozytywne głównie za baterię, która wg wskazań producenta wytrzymuje do 16 dni w trybie czuwania i do 201 minut w czasie prowadzenia rozmów. Gry na Nokie 2680 Slide potrafią być bardzo kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA, jednak z racji na wyświetlacz o mocy 65000 kolorów nie będą one tak  oszałamiające, jak w najnowszych modelach. Motywy na Nokie 2730 Classic są łatwo osiągalne w sieci i pozwalają na zmienienie wyglądu całego menu; podobnie dzwonki na Nokie 2680 Slide dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia oraz mp3.

Jak się ma Nokia 2680 Slide i jej cena? Na jednym z popularnych portali aukcyjnych można znaleźć ten model w cenie ok. 180 zł za nowy zestaw z gwarancją, co nie jest specjalnie kuszącą ofertą – za podobne slidery Samsunga (trzeba jednak porównać parametry baterii) można zapłacić nawet 90 zł mniej.