Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 2660

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 2660 i znaleźć  opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 2660 to telefon niezwykle kompaktowy i wygodny w użytkowaniu. Posiada czytelny podział klawiatury oraz duże klawisze odpowiedzialne za rozpoczynanie i kończenie połączenia. Telefon posiada dwa wyświetlacze. Na zewnątrz wykończony jest gustowną srebrną linią nieopodal krawędzi. Nokia 2660 zbiera zróżnicowane opinie – z jednej strony nie ma aparatu fotograficznego, który jest już niemal standardem, z drugiej posiada radio oraz wytrzymałą baterię – wg wskazań producenta wytrzymuje do 17 dni w trybie czuwania i do 312 minut w czasie prowadzenia rozmów, ponadto obsługuje mp3. Gry na Nokie 2660 potrafią być bardzo kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu (64000kolorów) oraz obsługi JAVA. Motywy na Nokie 2660 są łatwo osiągalne w sieci i pozwalają na całkowite zmienienie wyglądu całego manu. Dzwonki na Nokie 2660 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty real music oraz polifonia.

Czy Nokia 2660 wyróżnia cena? Niestety nie można tego sprawdzić – telefon już od dawna nie występuje w dystrybucji Nokii, a w swej ofercie nie ma go już żaden z operatorów. Telefon można kupić w komisach lub od czasu do czasu na aukcjach internetowych, jednak jest on swego rodzaju białym krukiem.