Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 2626

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 2626 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 2626 to telefon, który dostępny jest na rynku już od czterech lat. Mimo tego nadal zachował świeżość, co wydaje się wspólną cechą modeli z serii 26XX.

Nokia 2626 zgarnia opinie bardzo pozytywne, a to za sprawą sporego wyświetlacza pracującego w 65000 kolorów, bardzo dobrze wyproilowanej klawiatury, wbudowanemu radio oraz baterii, która wg wskazań producenta wytrzymuje powyżej 12 dni w trybie czuwania i 180 min w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie 2626 są kolorowe i zaawansowane – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA. Podobnie jak gry – Motywy na Nokie 2610 są łatwo osiągalne w sieci, pozwalając na całkowite zmienienie menu i cieszenie się ponowną nowością tego kilkulatka. Dzwonki na Nokie 2610 dostępne są w bardzo szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty real music oraz polifonia.

Czy Nokia 2626 wyróżnia cena? Telefon już od dawna nie dostępny jest w sprzedaży w salonach Nokii oraz polskich operatów. Jedyne miejsce gdzie można go znaleźć to komisy oraz aukcje internetowe. Na tych ostatnich cena tego modelu waha się między 60 zł za telefon używany i 120 za całkowicie nowy z gwarancją.