Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 2610

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 2610 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 2610 to telefon, który dostępny jest na rynku już od kilku lat. Mimo tego nadal zachował świeżość i jest godny zainteresowania, szczególnie jeśli nie potrzebujesz takich dodatków jak aparat fotograficzny, czy radio w telefonie.

Nokia 2610 zgarnia opinie bardzo pozytywne, a to za sprawą wyświetlacza pracującego w 65000 kolorów oraz baterii, która wg wskazań producenta wytrzymuje powyżej 15 dni w trybie czuwania i 320 min w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie 2610 są kolorowe i zaawansowane – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA. Podobnie jak  gry – Motywy na Nokie 2610 są łatwo osiągalne w sieci, pozwalając na całkowite zmienienie menu i cieszenie się powtórną nowością tego kilkulatka. Dzwonki na Nokie 2610 dostępne są w bardzo szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty real music oraz polifonia.

Jak ma się zestawienie na linii możliwości jakie oferuje Nokia 2610 - cena jaką przyjdzie zapłacić teraz za ten telefon? Okazuje się, iż jest to bardzo kuszący zakup – w chwili obecnej na aukcjach internetowych dostępne są pojedyncze sztuki tego modelu w cenie oscylującej między 50 a 70 złotymi (aparaty używane, z gwarancją).