Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 2600 Classic

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Nokia 2006 ma łatwy opis, który może zawrzeć się w słowach – estetyczna, funkcjonalna i posiadająca spełniającą marzenia większości użytkowników telefonii komórkowej baterię.
Nokia 2600 Classic to telefon wprowadzony stosunkowo niedawno na rynek. Od swej starszej wersji – Nokii 2600 różni się niemal wszystkim. Aparat fotograficzny VGA, żywe kolory obudowy w systemie Xpress-on, zmiany w podziale klawiszy, bardziej nowoczesny i kolorowy wyświetlacz to tylko niektóre z innowacji.

Nokia 2600 Classic jest nowoczesnym urządzeniem idealnym dla początkujących użytkowników telefonii komórkowej. Motywy na Nokie 2600 Classic dostępne są w bardzo szerokiej gamie, podobnie gry na Nokie 2600 Classic – telefon obsługuję popularną Javę. Telefon wyposażono w bluetooth, co umożliwia łatwą komunikację z komputerem i innymi telefonami. Nokia 2600 Classic nie wyróżnia cena, która na aukcjach internetowych wynosi ok. 200 zł, co jest porównywalne do innych modeli Nokii, jak i telefonów innych producentów skierowanych do mniej wymagających użytkowników (aparat 0,3 pixela, brak obsługi mp3). Jednak jest ona w pełni uzasadniona tym co otrzymuje użytkownik – telefon wg. producenta wytrzymuje ponad 24 dni bez ładowania w trybie czuwania i 360 minut w czasie rozmów.

Dzwonki na Nokie 2006 Classic rozbrzmiewać mogą w polifonii, wyświetlacz ma moc 65000 kolorów, a w telefon ponadto wbudowano radio, co sprawia że Nokia 2600 Classic zbiera same opinie pozytywne.