Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 2600

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniższy tekst o telefonie Nokia 2600 zawiera krótki opis funkcji posiadanych przez model oraz wymienia jego podstawowe parametry. Nokia 2600 to telefon posiadający jedynie podstawowe opcje. Mimo, że telefon obsługuje formaty mono i polifoniczne,  dzwonki do ściągnięcia na Nokie 2600 nie są dostępne. Wyświetlacz o rozdzielczości 4096 kolorów sprawia, że Gry na Nokie 2600 są bardzo proste i ograniczają się do gier logicznych lub zręcznościowych wbudowanych w pamięć modelu. Podobnie - Motywy na Nokie 2600 nie są możliwe do wgrywania w pamięć telefonu.

Nokia 2600 zbiera różne opinie – niektórzy uważają go za przydatne do tej pory narzędzie do wysyłania i otrzymywania SMSów, inni za przeżytek. Telefon ten jest jednak bezsprzecznie bardzo lekki i poręczny, klawisze wykonano z przyjemnego w dotyku materiału, a bateria jest mistrzem w swojej klasie – telefon bez trudu zniesie wielogodzinne rozmowy i pisanie smsów (wg producenta czas czuwania to 250 godzin, a czas prowadzenia rozmów to 3,5 godziny). Telefon dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych.
Czy Nokia 2600 wyróżnia cena?

Telefon ten nie jest już dostępny u żadnego z operatorów oraz na stronie WWW Nokii, bez problemu można go jednak znaleźć na aukcjach internetowych, gdzie sprzedawcy oferują również nowe zestawy oraz telefony z gwarancją (przeważnie bez sim locka).