Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 2300

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 65
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Nokia 2300 to telefon który pojawił się na rynku w roku 2004. Jedną z rzeczy której z całą pewnością nie można mu odmówić to ciekawy wygląd. Przeznaczony był głownie dla młodych ludzi którzy zazwyczaj znajdują się w ruchu i mobilność jest dla nich jedną z kluczowych kwestii. Modele Nokii często wyróżniały się ciekawym designem a ten aparat z pewnością jest jednym z nich.

Nokia 2300 opis

Pierwszą rzeczą z którą mamy kontakt jest jak zwykle obudowa. Tutaj producent zdecydował się na zastosowanie znanej z innych telefonów technologi Xpress-on. Daje ona właścicielowi możliwość zmiany koloru oraz wzoru obudowy bez konieczności wizyty w serwisie. Będzie ona natomiast konieczna jeśli nasza Nokia 2300 posiada simlock a my potrzebujemy niczym nieskrępowanej możliwości wyboru operatora. Jako, że telefon pojawił się na rynku dość dawno nie będzie nas to jednak zbyt wiele kosztować. Jak już wspomniałem telefon adresowany jest przede wszystkim do osób młodych i aktywnych które z pewnością docenią możliwość słuchania wbudowanego radia jak również funkcje która pozwala na wykorzystanie go jako budzika. Nie musimy się również ograniczać w kwestii wyboru melodii która informuje nas o nadchodzącym połączeniu. Dzwonki na Nokię 2300 są na tyle różnorodne, że każdy użytkownik znajdzie coś co zadowoli jego gust. Poza tymi dodatkami Nokia 2300 której cena była bardzo atrakcyjna dodatkowo przyciągała odbiorców tego typu. Niestety dla wszystkich którzy lubią częste zmiany wyglądu menu nie mam dobrej wiadomości w tym akurat modelu producent nie przewidział takiej możliwości. Dlatego motywy na Nokie 2300 niestety nie są dostępne nigdzie w sieci. Telefon nie posiada również obsługi technologi Java co dla maniaków gier na komórki może być pewną niedogodnością. Gry na Nokię 2300 ograniczone są do zainstalowanych w sofcie producenta trzech pozycji.