Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 2220

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Nokia 2220 telefon o budowie typu slide. Oczywiście wśród użytkowników są tacy którzy rozwiązanie to uważają za najlepsze i nie wyobrażają sobie korzystania z innego rodzaju telefonów. Nie ma jednak wątpliwości, ma ono również swoich zagorzałych przeciwników i tym zdecydowanie polecamy inne modele Nokii.

Nokia 2220 opis

Podstawową cechą telefonu jest rozsuwana obudowa. Ma to oczywiście swoje praktyczne zastosowanie. Po wybraniu odpowiednich opcji w menu możemy ustawić funkcje odbierania połączania bezpośrednio po rozsunięciu aparatu. Tak samo sprawa wygląda z zakańczaniem rozmowy. Nie jest to oczywiście obligatoryjne i równie dobrze możemy korzystać z klasycznej formy czyli przycisków służących do tego celu. Dzięki dużemu, czytelnemu, kolorowemu wyświetlaczowi pobrane motywy na Nokię 2220 będą cieszyć nasze oczy. Telefon został wyposażony również aparat fotograficzny. Jego rozdzielczość nie jest być może imponująca ponieważ jest to VGA ale daje nam możliwość wysyłania znajomym wiadomości multimedialnych co ucieszy wszystkich którzy lubią na gorąco przekazywać relacje z wydarzeń. Również amatorzy gier na mobilne platformy nie powinni być rozczarowani ponieważ gry na Nokię 2220 są dostępne a ich wybór jest na prawdę duży. Dzięki temu właściciele telefonu już nigdy nie powinni się nudzić np. w podróży pociągiem. Dla wszystkich którzy lubią wyróżniać się spośród tłumu niestandardowym brzmieniem producent przygotował możliwość zmiany melodii połączeń. Dzwonki na Nokię 2220 które można pobrać powinny zadowolić nawet tych najbardziej wybrednych. Dzięki temu już nigdy nie będziesz skazany na dźwięki które oferuje producent. Jeśli jesteś kobietą wybierz obudowę w kolorze różowym ponieważ właśnie w tej barwie Nokia 2220 ma opinie jednego z najbardziej kobiecych telefonów na rynku. Nokia 2220 której cena nie jest wygórowana jak na możliwości które oferuje to doskonały wybór dla wszystkich którzy cenią sobie oryginalność oraz komfort użytkowania. Jedynym elementem który może to zaburzyć w Nokia 2220 jest simlock który nie pozwoli nam na używanie telefonu z kartami sim innych operatorów. Jednak jego zdjęcie nie powinno być kosztowne a zyskamy w ten sposób niezależność w doborze dostawcy usług.