Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 1600

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 68
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Nokia 1600 to telefon zaprojektowany przez finów z myślą o użytkownikach którzy wcześniej nie mieli styczności z telefonami komórkowymi lub stawiają na modele pozbawione błyskotek i gadżetów. Nokia 1600 ma opinie telefonu który obsłużyć potrafi praktycznie każdy.

Nokia 1600 opis

Większość użytkowników którzy przywiązują wagę do wyglądu telefony zacznie pewnie od oceny obudowy. Z pewnością ucieszy ich fakt wykonania jej w technologii którą posiadały już wcześniejsze modele Nokii zwanej xpress-on. Dzięki temu mamy możliwość zmiany wyglądu naszego telefonu przez wymianę całej obudowy np. Na taką w innym kolorze. Jest to właściwie jedyna zmiana jakiej możemy dokonać w tym aparacie pod względem modyfikacji wizualnej, ponieważ ze względu na prostotę oprogramowania telefon nie oferuje możliwości zmiany wyglądu menu. Fakt ten powoduje, że w sieci nie są dostępne żadne motywy na Nokię 1600. Można oczywiście żałować ponieważ jasny, kolorowy wyświetlacz powinien sprostać temu zadaniu. Można żałować ale niestety nie mamy na to wpływu. O jego możliwościach przekonamy się włączając jedna z gier. Niestety dla tych bardziej wybrednych i potrzebujących ciągle nowych rozgrywek mam złą wiadomość gry na Nokię 1600 poza tymi które zostały zintegrowane z oprogramowaniem niestety nie istnieją.
br> Wymagania stawiane przed telefonem nie powinny jednak być zbyt wygórowane ponieważ w Nokia 1600 to cena była podstawowym kryterium którym kierowano się przy produkcji. I z całą pewnością można stwierdzić że telefon jest warty każdej wydanej na niego złotówki. Wszystkich którzy mają w sobie coś z melomana i drażnią ich dzwonki dostępne od razu po zakupie telefonu z pewnością ucieszy fakt że dostępne są dodatkowe dzwonki na Nokię 1600. Zanim zdecydujemy się na zakup telefonu z drugiej ręki warto dowiedzieć się wybrany przez nas konkretny egzemplarz Nokia 1600 posiada simlock. Pozwoli to na uniknięcie dodatkowych kosztów które musielibyśmy ponieść za jego ew. Zdjęcie.