Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 1208

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 68
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Fiński producent znany jest z szerokiej gamy modeli jakie oferuje swoim klientom. Nokia 1208 to telefon dla użytkowników których priorytetami jest prostota obsługi funkcjonalność i niezawodność. Przejrzyste menu łatwość dostępu do większości funkcji to właśnie cechy charakteryzujące ten model.

Nokia 1208 opis

Pierwszą rzeczą która rzuca się w oczy jest dobrze wykonana obudowa telefonu. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne czarno-czerwona lub cała czarna. Wyświetlacz nie jest może zbyt duży ale za to wyświetla 65 tyś. kolorów i jest czytelny. Dzięki temu rozwiązaniu telefon wzbogacił się o możliwość wysyłania i odbierania wiadomości multimedialnych które nie miały niższe modele Nokii. Brak wbudowanego aparatu foto zawęża co prawda możliwości wykorzystania tej funkcji ale jeśli ktoś woli otrzymywać zdjęcia niż je wysyłać powinien być zadowolony. Znacznie lepiej wygląda sprawa wysyłania wiadomości tekstowych. Wygodna klawiatura sprawia, że pisanie smsów jest przyjemnością. Dzwonki na nokię 1208 są polifoniczne dzięki czemu informacja o nadchodzącym połączeniu czy wiadomości będzie przyjemna dla ucha. Niestety dość proste menu nie oferuje możliwości zmiany wyglądu. Jest za to czytelne i przejrzyste. Sprawia to jednak że motywy na Nokię 1208 nie są dostępne w internecie. Jeśli jednak mamy ochotę zmienić nieco wygląd wyświetlacza możemy wybrać jakieś niestandardowe logo. Brak obsługi technologi Java sprawia niestety że gry na Nokie 1208 to jedynie te które znajdziemy od razu w telefonie. Nie mniej jednak mogą nam zapewnić rozrywkę w pociągu czy tramwaju.

Jeśli chcielibyśmy używać telefonu w sieci innej niż ta w której go kupiliśmy musimy sprawdzić czy nasza Nokia 1208 posiada simlock. Nawet jeśli tak jego zdjęcie nie powinno być problemem. Należy jednak sprawdzić czy telefon nie jest nadal objęty gwarancją ponieważ jego usunięcie spowoduje jej utratę.

Nokia 1208 ma opinię telefonu prostego w obsłudze posiadającego dobry wyświetlacz i baterie która sprawia że czasem możemy zapomnieć o istnieniu ładowarki.