Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 1110

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 68
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Nokia 1110 to telefon wypuszczony przez fińskiego producenta jako prosty model z podstawowymi funkcjami. Przeznaczony był głównie na rozwijające się rynki telefonii komórkowej. Przy projektowaniu nokia 1110 cena która miał zapłacić klient była jednym z priorytetów. Poza tym postawiono również na funkcjonalność oraz prostotę obsługi.

Nokia 1110 opis modelu

Telefon posiada wszystkie niezbędne funkcje. Mamy oczywiście możliwość nawiązywania i odbierania połączeń oraz wysyłanie i otrzymywanie wiadomości tekstowych. To czy będziemy mogli z nich korzystać po włożeniu karty innego operatora zależne jest od tego czy nasza Nokia 1110 posiada simlock. Niestety dość niewielkich rozmiarów monochromatyczny (czarno-biały) wyświetlacz nie pozwala na wysyłanie wiadomości multimedialnych. Nie istnieją również żadne motywy na Nokie 1110 które mogłyby zmienić wygląd menu. W części może to rekompensować obudowa z wymiennymi panelami w różnych kolorach. Jeśli znudzi nam się już nasz telefon możemy po prostu kupić nową i sami ją wymienić. Ma to jeszcze jedna dobra stronę. W przypadku noszenia telefonu w kieszeni obudowa często narażona jest na porysowanie. Wtedy również nie będziemy mieli problemu z doprowadzeniem go do stanu w którym wyszedł z fabryki.

Dzięki wprowadzeniu obsługi polifonii dzwonki na nokię 1110 brzmią całkiem przyjemnie. Nie jest to już płaski jednostajny dźwięk który posiadały wcześniejsze modele Nokii. Telefonu z pewnością nie można określić jako multimedialnego. Nie znajdziemy tu ani radia ani odtwarzacza mp3. Wszystko to jednak sprawia, że żywotność baterii jest naprawdę fenomenalna i wynosi prawie 16 dni w stanie czuwania. Gry na Nokie 1110 ograniczają się jedynie do tych które producent dostarcza nam od razu z telefonem. Można oczywiście oczekiwać więcej ale niestety nie od tego modelu. Nokia 1110 ma opinie telefonu niezawodnego taniego z bardzo dobrą baterią który spełnia wszystkie podstawowe zadania. Ciekawostką może być zegarek który po naciśnięciu odpowiedniego przycisku podaje nam głosowo godzinę.