Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 1101

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 65
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Nokia 1101 to telefon który jest bliźniaczym bratem modelu 1100. Wzbogacono go o możliwość korzystania z WAP. Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z tej technologi przeglądania internetu. Poskutkowało to niestety skróceniem żywotności baterii. Nie znajdziemy tu również latarki którą często okazywała się bardzo przydatna.

Nokia 1101 ma opinie telefonu niezawodnego i bardzo trwałego. Telefon jest podstawowym modelem producenta. Nie znajdziemy tutaj niezliczonej ilości gadżetów które posiadają wyższe modele Nokii. Skutkuje to jednak bardzo dużą żywotnością baterii – ponad 12 dni w stanie czuwania.

Przez barak wbudowanej w telefonie pamięci nie zainstalujemy niestety gry na Nokie 1101. Jesteśmy zmuszeni zadowolić się tymi które oferuje nam producent. Możemy cieszyć się nimi na dość dużym i bardzo czytelnym wyświetlaczu monochromatycznym. Niestety właśnie brak kolorowego wyświetlacza sprawia że nie motywy na nokie 1101 które zmieniłyby wygląd menu nie są dostępne. Nie jest to może dobra wiadomość dla ludzi lubiących częste zmiany. Na pocieszenie trzeba dodać że mimo tego że dzwonki na Nokie 1101 są monofoniczne ich lista jest długa i każdy wybierze z pewnością coś dla siebie. Dokładny opis funkcji Nokia 1101 znajdziecie w instrukcji obsługi którą możecie przeczytać klikając link który znajduję się nad opisem.

Nokia 1101 cena

Ceny za ten model nie są wysokie na internetowych aukcjach znajdziemy egzemplarze które kosztują mniej niż 100 zł. Nie świadczy to oczywiście o niskiej jakości wykonania. Nawet jeśli na aukcji kupimy Nokia 1101 z simlock nie będzie to dużym problemem ponieważ cena za jego zdjęcie w serwisie telefonów komórkowych nie będzie wygórowana.