Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 1100

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 65
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Nokia 1100 to telefon który jest jednym z najprostszych na naszym rynku. Dostępny w kilku kolorach m.in. niebieskim pomarańczowym czy szarym wyposażony jest w podstawowe funkcje jakie powinny posiadać dobre modele Nokii.

Posiada monochromatyczny duży wyświetlacz i jest prosty w obsłudze. Jego niewątpliwą zaletą jest długi czas czuwania. Producent podaje że jest to ponad 16 dni. Nokia 1100 ma opinie telefonu nie zawodnego a użytkownicy na forach mówią nawet o 7 dniach bez ładowania przy intensywnym korzystaniu. Za nokia 1100 cena która przyjdzie nam zapłacić nie będzie wygórowana. Mimo tego że operatorzy często blokowali telefony na rynku wtórnym znajdziesz nokia 1100 która ma simlock już zdjęty. Niestety ze względu na brak obsługi JAVY gry na Nokie 1100 poza tymi które producent instaluje od razu praktycznie nie istnieją. Ciężko będzie również znaleźć jakieś motywy na Nokie 1100 które mogłyby zmienić wygląd menu. Trochę inaczej spraw wygląda jeśli nie wystarczą nam dzwonki które znajdziemy w telefonie. Istnieje kilkadziesiąt dostępnych dla tego modelu melodyjek. Dzwonki na nokię 1100 znajdziesz pod opisem.

Jak podaje opis Nokia 1100 udostępniony na stronie producenta w telefonie znajdziemy latarkę. Mimo niewielkich rozmiarów daje ona całkiem sporo światła i może okazać się całkiem przydatnym gadżetem. W telefonie znajdziemy również budzik, kalendarz, zegarek, kalkulator i wiele innych przydatnych drobiazgów. Te proste udogodnienie sprawią że z pewnością docenisz ten telefon. Jego niewątpliwą zaletą są również niewielkie wymiary i mała waga.