Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NEC e235

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
NEC
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Co roku w branży telefonicznej pojawia się wiele telefonów typu klapka, które z czasem odchodzą w niepamięć gdyż wszystkie wyglądają bardzo podobnie. Taki jest NEC e235 – telefon nie wyróżnia się ani wyglądem, ani swoją specyfikacją. Smukła sylwetka nie wyróżnia się niczym szczególnym. Na plus można zaliczyć niewielkie wymiary (tzn. 92 x 45 x 26 mm) oraz niską wagę – 95 g. Urządzenie posiada dwa wyświetlacze – podstawowy ma 1,8 cala o rozdzielczości 128 x 160 pikseli, który jest w stanie wyświetlić 65 tys. kolorów. Dodatkowy ekran ma niecały cal i jest typu STN. Pełni on funkcję informacyjną o godzinie i połączeniach.
Pamięć wewnętrzna ma 3,5 MB i nie pozwala na wiele. Motywy i aplikacje dla NEC e235 trzeba wybierać z uwagą, gdyż pamięć nie starczy na wiele. Problemem tego modelu jest brak komunikacji – zabrakło m.in. Bleutooth oraz Irdy. Urządzenie ma słaby aparat typu VGA, który nie zapewnia dobrej jakości zdjęć. Dodatki typu kalkulator, budzik, kalendarz można odnaleźć w menu NEC e235.
Telefon NEC e235 ma opinie urządzenia dość nudnego – nie szokuje stylistyką, a pod względem technicznym, nawet w 2004 roku, czyli momencie debiutu rynkowego, były telefony znacznie bardziej zaawansowane technologicznie.