Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NEC e232

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
NEC
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

NEC e232 to smukły telefon przygotowany przez japońską firmę NEC. Aparat miał swoją premierę w połowie 2003 roku i nie zrobił wrażenia na użytkownikach; przez co jego popularność była przeciętna.

NEC e232 nie jest smartphonem, co doskonale widać przyglądając się specyfikacji technicznej. Urządzenie nie posiada podstawowych dla wielu funkcji. Zabrakło np. Bluetooth czy Irdy. Niektóre dodatki zastosowane w NEC e232 takie jak aparat nie spełnią swojego zadania – aparat typu CIF nie jest w stanie zrobić w czytelnego zdjęcia.

Reszta funkcjonalności jest zupełnie podstawowa – możliwość wysyłania SMS, EMS, MMS, słownik T9, organizer i w zasadzie tyle. Na telefon można pobierać pliki graficzne, gry, motywy i aplikacje. NEC e232 nie może być jednak wykorzystywany jako odtwarzacz muzyczny, gdyż nie obsługuje plików typu MP3. Nie ma również radia czy złącza na karty pamięci. Przestrzeń wewnętrzna pozwala na zapisanie 500 kontaktów telefonicznych oraz grupy dzwonków, tapet i animacji. Akumulator o pojemności 700 mAh pozwala na ok. 3,5 godziny rozmów na jednym ładowaniu.

Opinie o NEC e232 jakie można spotkać w Internecie mają różnych charakter – jedni narzekają na niską jakość wykonania, inni przekonują że telefon jest solidny i służył im dzielnie przez lata. Pewne jest, że prezentowany aparat nie robi wrażenia pod kątem technologicznym, a przyciągnąć może tylko smukłą sylwetką.