Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NEC e121

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
NEC
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

NEC e121 nie szokuje ani wyglądem ani specyfikacją, ale dzięki atrakcyjnej, spokojnej stylistyce może być ciekawym produktem dla osób szukających taniego telefonu służącego tylko do wykonywania połączeń. Urządzenie nie posiada dobrego wsparcia dla usług sieciowych (jest tylko GPRS).

Niestety dodatki multimedialne nie są mocną stroną NEC e121 – aparat VGA nie jest w stanie zrobić dobrego i czytelnego zdjęcia. Pamięć wewnętrzna 3,6 MB nie pozwala na korzystanie z aparatu jak z odtwarzacza muzycznego. Niestety przestrzeni nie można powiększyć przez kartę pamięci, gdyż NEC nie przewidział takiej możliwości. Motywy i aplikacje do NEC e121 nie mogą być doinstalowane. Twórcy oprogramowania przewidzieli tylko możliwość pobierania tapet oraz dzwonków. W pamięci telefonu przechowują się informacje o ostatnich 20 połączeniach odebranych, wykonanych i nieodebranych.

Akumulator ma pojemność 800 mAh, co przekłada się na możliwość wykonania do 2,5 godziny rozmów. Czas czuwania to ok. 150 godzin. NEC e121 mimo, że premierę miał już kilka lat temu, to do dziś nie zdobył sobie wielu zwolenników. Opinie o NEC e121 są raczej przeciętne, a użytkownikom najbardziej podoba się jego wygląd, a najgorzej oceniają możliwości i funkcjonalność. Z tego właśnie powodu cena aparatu na rynku wtórnym nie jest wygórowana.