Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola ZN5

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

              Motorola Motozine ZN5 to pierwszy telefon, w którym zastosowano technologię ModeShift oraz Imaging Kodaka. ZN5 należy traktować jako bardziej zaawansowany model z wyższej półki skierowany raczej do grupy wymagających klientów. Model ten debiutował na rynku w roku 2008. Prześledźmy możliwości telefonu Motorola ZN5 jego opis oraz najważniejsze cechy.


ZN5 to potężna platforma multimedialna, wyposażona w wiele innowacyjnych, ciekawych i praktycznych funkcji. Duży ekran TFT 240x320px o nasyceniu 262 tys. barw pozwala na wyświetlenie całkiem dobrej jakości grafiki. W Motoroli ZN5 dodano funkcję Kodak Easy Share, która pozwala udostępniać pliki multimedialne wysyłając je wprost z telefonu do Kodak Gallery. Urządzenie posiada sporą pamięć wewnętrzną około 400MB w dodatku z możliwością rozszerzenia do 4GB tak więc bez obaw, wszystkie nasze zdjęcia zrobione wbudowanym aparatem 5MPx z autofocusem, nakręcone filmy  czy utwory muzyczne powinny się bez problemu pomieścić w telefonie. Komunikacja w ZN5 także została dość dobrze rozbudowana, m.in. znajdziemy Bluetooth, WiFi, EDGE a także już standardowy port USB. Ponadto telefon posiada Radio, obsługę email oraz pełną gamę funkcji biurowych. Telefon Motorola ZN5 otrzymuje doskonałe opinie a ceni się go za jakość i bogactwo funkcji. Jedyną nie wygodę może sprawiać płaska klawiatura za która nie wszyscy przepadają. Cena telefonu Motorola ZN5 waha się w graniach 600zł.


Motywy na Motorole ZN5 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Motorole ZN5. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole ZN5. Zapraszamy