Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola WX395

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

                     Motorola WX395 jest telefonem prostym o przeciętnych możliwościach całkiem niedawno wpuszczonym na rynek. Posiada wszystkie niezbędne funkcje, kilka ciekawych dodatków, aparat fotograficzny oraz nie wielką wagę a to wszystko za nie wielką cenę. Prześledźmy cechy telefonu Motorola WX395 jego opis oraz najważniejsze funkcje.


Zwykły model o klasycznym wyglądzie i nie wielkim ekranie może nie zrobi już na nas wielkiego wrażenia ale na pewno zaspokoi potrzeby mniej wymagających użytkowników. WX395 posiada zintegrowany odtwarzacz muzyczny, który daje o sobie znać choćby w postaci przycisków w kształcie pierścienia na przednim panelu. Użytkownicy mają do dyspozycji do 2 GB pamięci na karcie microSD do gromadzenia utworów, zdjęć, aplikacji Java i innych plików. Jak podaje producent bateria wytrzymuje do 13h ciągłego odtwarzania muzyki – przy czym należy pamiętać, że ta wersja Motoroli to model Slim, który ma grubość zaledwie 11,9 mm. Nie zapomniano także o wbudowanej kamerze z matrycą 1.3 Mpx, niestety jak na 2009 rok wprowadzenia, aparat jest troszkę słabej jakości. Jednak należy pamiętać, że cena telefonu Motorola WX395 waha się obecnie w granicach 200zł tak więc nie ma co wybrzydzać. Motorola WX395 otrzymuje dobre opinie ze względu na jakość co do atrakcyjnej ceny.


Motywy na Motorole WX395 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Motorole WX395. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole WX395. Zapraszamy