Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola WX288

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Motorola WX288 to dwuzakresowy telefon wypuszczony na rynek w 2009 roku. Jest to model charakteryzujący się klasycznym wyglądem. Jest przeznaczony dla osób ceniących sobie prostotę i podstawowe funkcje w telefonie. Aparat ten jest niewielki i stosunkowo lekki, bo waży 66 g. Motorola WX288 posiada GPRS, obsługę WAP 2.0 i xHTML. Podstawowym systemem komunikacji telefonu z innymi urządzeniami jest Bluetooth.

Telefon został wyposażony w bardzo prosty aparat fotograficzny o matrycy 0.3 MPx, którego dodatkową funkcją jest zoom cyfrowy. Standardową rozdzielczością tego modelu jest 640x480 pikseli. Model ten posiada wbudowane radio z RDS. Telefon posiada jedynie 2 MB wbudowanej pamięci. Niestety nie ma możliwości rozszerzenia pojemności przez zewnętrzne karty. Telefon obsługuje język Java, co umożliwia uruchomienie różnych aplikacji. W standardzie jest kilka prostych gier. Motywy i aplikacje na ten model są dostępne na Internecie.

Motorola WX288 ma kilka standardowych funkcji takich jak słownik T9, możliwość zawieszenia połączenia i utworzenie konferencji, poza tym dodatki takie jak kalkulator i kalendarz. Bateria to standardowy akumulator Li-Ion o pojemności 650 mAh, który ma zapewnić do 7 godzin rozmowy i ponad 500 godzin czuwania. Opinie o WX288 są przeważnie pozytywne. Użytkownicy cenią prostotę i niezawodność konstrukcji.