Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola W510i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                      Motorola W510i to telefon z klapką o ciekawym wykończeniu i stylowym wyglądzie. Czterozakresowy model Motoroli to w zasadzie identyczna wersja telefonu co W490, który mógł się poszczycić pokaźną gamą zaawansowanych funkcji. Kiedy pojawił się na rynku w roku 2007 stanowił kolejny krok w ewolucji chyba najliczniejszych modeli z klapką koncernu Motorola. Najważniejsze cechy telefonu Motorola W510i jego opis oraz możliwości przedstawiamy poniżej.


Producent zastosował duży i wydajny wyświetlacz kolorowy o rozdzielczości 176x220px i nasyceniu aż 256 tys. kolorów co pozwalało na przeglądanie zdjęć, wiadomości w lepszej jakości i generalnie wygodną pracę z telefonem. Drugi wyświetlacz względem poprzednika W450 został również zmodyfikowany, teraz jest już w kolorze o nasyceniu 65tys. barw. Konstruktorzy modelu W510i wyposażyli w pamięć wewnętrzną sięgającą 15MB z możliwością jej rozbudowy do max 2GB. Cóż, jeżeli chodzi o komunikację w końcu dodano to czego brakowało, mowa o łączu Bluetooth stereo oraz szybszym połączeniu internetowym w technologii EDGE. Aparat fotograficzny pozostał ten sam co u poprzednika, czyli 1,3MPx z 8 krotnym zoomem optycznym. Ponadto tą wersję wzbogacono o możliwość nagrywania video w formacie H.263 – 15fps. Użytkownicy telefonu Motorola W510i nadawali mu opinie porządnego aparatu chwaląc za funkcjonalność oraz niezły styl. Obecna cena telefonu Motorola W510i nie jest znana ponieważ model już został wyparty z rynku.


Motywy na Motorole W510i można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Motorole W510i. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole W510i. Zapraszamy