Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola W450

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                     Motorola W450 to telefon z klapką o ciekawym wykończeniu i stylowym wyglądzie. Czterozakresowy model Motoroli mógł się poszczycić wszystkim co niezbędne. Kiedy pojawił się na rynku w roku 2007 stanowił kolejny krok w ewolucji chyba najpopularniejszych modeli z klapką koncernu Motorola. Najważniejsze cechy telefonu Motorola W450 jego opis oraz możliwości przedstawiamy poniżej.


Dzięki zwartej budowie i mocnym zawiasom nie wielki ekran TFT o rozdzielczości 128x160px był solidnie umiejscowiony i ubezpieczany przez plastikowe elementy. Ta wersja wyposażona była także w ekran dodatkowy, monochormatyczny znajdujący się po zewnętrznej stronie przedniego panelu, który służył do podstawowych zadań jak np. sprawdzanie nachodzących połączeń czy siły sygnału i poziomu baterii. Zaletą w W450 jest rozszerzenie na dodatkowe karty microSD o pojemności max 2GB.  Telefon także obsługuje technologię transmisji danyych GPRS, posiada wbudowany odtwarzacz mp3 oraz kamerę cyfrową o rozdzielczości 1,3 MPx. Jak na model o dość standardowych funkcjach specjalnie niczym się nie wyróżniający Motorola W450 otrzymywała pochlebne opinie. Na dzień dzisiejszy wartość telefonu Motorola W450 oraz jego cena nie są znane, ponieważ model ten został już wyparty z rynku.


Motywy na Motorole W450 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Motorole W450. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole W450. Zapraszamy