Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola W397

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                    Motorola W397 to telefon funkcyjnie nawiązujący do modelu W388 jednak w obudowie z klapką. Ciekawa konstrukcja oraz mnóstwo podobieństw w stosunku do modelu W388, powodują,  że ten model można traktować niczym wersję W388 zamkniętą w nowej obudowie o konstrukcji clamshell. Telefon pojawił się na rynku również w roku 2008 a więc całkiem nie dawno. Prześledźmy krótki opis telefonu Motorola W397 jego cechy oraz najważniejsze funkcje.

Sporym plusem w modelu W397 jest wprowadzenie wydajnej i pojemnej baterii litowo-jonowej, która pozwala na długie godziny słuchania utworów muzycznych. W telefonie znajdziemy oczywiście Radio z funkcją RDS co nie wątpliwie zadowoli również użytkowników początkujących. Motorole wyposażono w niewielki ekran o rozdzielczości 128x160px i nasyceniu 65 tys. kolorów. Zaletą tego modelu jest także możliwość rozszerzenia pamięci wewnętrznej wynoszącej zaledwie 7,5 MB do aż 2GB. Konstruktorzy nie zapomnieli również o aparacie cyfrowym 0,3 MPx oraz możliwości instalowania aplikacji JAVA. Telefon Motorola W397 otrzymuje doskonałe opinie, ceni się go za małe rozmiary i bogactwo funkcji a przy tym nie wielką cenę. Obecna cena telefonu Motorola W397 waha się w granicach 220zł a więc całkiem nie dużo jak za takie możliwości.

Motywy na Motorole W397 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Motorole W397. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole W397. Zapraszamy