Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola W388

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                      Motorola W388 to telefon typowo muzyczny skierowany głównie do ludzi młodych i aktywnych. Prosta konstrukcja oraz nie wielki ekran nie powalają estetyką i stylem, jednak jest to model muzyczny a więc z pewnością nadrabia właśnie swoim nadzwyczajnym brzmieniem. Telefon pojawił się na rynku w roku 2008 a więc całkiem nie dawno. Prześledźmy krótki opis telefonu Motorola W388 jego cechy oraz najważniejsze funkcje.

Sporym plusem w modelu W388 jest wprowadzenie wydajnej i pojemnej baterii litowo-jonowej, która pozwala na długie godziny słuchania utworów muzycznych. W telefonie znajdziemy oczywiście Radio z funkcją RDS co nie wątpliwie zadowoli również użytkowników początkujących. Motorole wyposażono w niewielki ekran o rozdzielczości 128x160px i nasyceniu 65 tys. kolorów. Zaletą tego modelu jest także możliwość rozszerzenia pamięci wewnętrznej wynoszącej zaledwie 7,5 MB do aż 2GB. Konstruktorzy nie zapomnieli również o aparacie cyfrowym 0,3 MPx oraz możliwości instalowania aplikacji JAVA. Telefon Motorola W388 otrzymuje doskonałe opinie, ceni się go za dobrą jakość dźwięku a przy tym nie wielką cenę. Obecna cena telefonu Motorola W388 waha się w granicach 200zł a więc całkiem nie dużo jak za takie możliwości.

Motywy na Motorole W388 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Motorole W388. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole W388. Zapraszamy