Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola W385

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

           Czterozakresowy, funkcjonalny i lekki model aparatu Motorola W385 to telefon o zaawansowanych możliwościach i wysokim poziomie elegancji i stylu. Prześledźmy zatem cechy telefonu Motorola W385 oraz jego krótki opis.


Model W385 wyposażono w niewielki wyświetlacz główny o rozdzielczości 128x160px i nasyceniu 65 tys. kolorów oraz dodatkowy kolorowy, 96x90px znajdujący się po zewnętrznej stronie panelu, którego głównym zadaniem było informowanie swojego użytkownika o nadchodzących połączeniach bez konieczności otwierania aparatu. W W385 zastosowano wejście na karty microSD umożliwiające rozszerzenie nie wielkiej wewnętrznej pamięci 5MB do max 2GB. Za komunikację odpowiada szybka transmisja danych GPRS w połączeniu z możliwością przeglądania stron w oparciu o przeglądarkę xHTML. W telefonie znajdziemy również obsługę mp3, wiadomości mms oraz klienta email. Ponadto w telefonie jest także aparat fotograficzny z matrycą 1,3Mpx oraz obsługa aplikacji w języku JAVA. Użytkownicy telefonu Motorola W385 nadają mu opinie funkcjonalnego i praktycznego modelu, ceniąc za elegancję, styl, nie wielką wagę oraz funkcjonalność. Obecnie cena telefonu Motorola W385 nie jest znana ponieważ model ten został już wyparty z Rynku.


Motywy na Motorole W385 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Motorole W385. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole W385. Zapraszamy