Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola W375

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                   Motorola W375 to telefon również z klapką, który jako następca po modelu W270 został wyposażony w kilka nowych funkcji, jednak styl, elegancja i wzornictwo tej wersji Motoroli pozostają nadal takie same. Model pojawił się na rynku w roku 2007, jako funkcjonalny i lekki terminal. Możliwości telefonu Motorola W375 jego opis oraz najważniejsze cechy prześledzimy poniżej.


Podobnie jak miało to miejsce w poprzednich modelach na zewnętrznym panelu znajdziemy czytelne podświetlane ikonki informujące o nadchodzących wiadomościach, połączeniach czy słabej baterii. Model W375 wyposażono w ekran TFT o nasyceniu 65 tys. kolorów oraz 1,5 MB pamięci wewnętrznej bez możliwości rozszerzenia. Do surfowania po Internecie bezpośrednio na telefonie służy technologia GPRS z zintegrowaną przeglądarką xHTML. W Motoroli W375 znajdziemy także aparat fotograficzny o z matrycą 0,3 Mpx oraz obsługę mp3 i Radio. Szereg funkcji biurowych w telefonie jak np. kalkulator czy kalendarz z alarmem to już standard. Motorola W375 otrzymywała dobre opinie a cenioną ją za jakość wykonania oraz elegancki styl w stosunku do nie wielkiej ceny. Dokładna wartość telefonu Motorola W375 oraz jego cena nie są znane.


Motywy na Motorole W375 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Motorole W375. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole W375. Zapraszamy